Рентген NEW ORIENTAL 1000 U-arm

NEW ORIENTAL 1000 U-arm – це багатофункціональна цифрова радіографічна система, яка монтується до підлоги. Стійка з U-дугою та трубкою, коліматором та цифровим FPD-DR детектором, вимагає мінімум простору для установки та відповідає вимогам багатьох стандартних засобів застосування при дослідженні грудної клітини, як у вертикальному, такі горизонтальному положенні.

Отриманий об’єм інформації на цифрових носіях більш зручний та швидкий, ніж традиційна радіографія, що друкується на плівку. Крім того, економічні технології та високоякісні результати цифрової радіографії повністю відповідають економічним викликам сьогодення, і таким чином заощаджують пацієнтам та лікарям як час, так і гроші.
Цифрова радіографічна система NEW ORIENTAL 1000 з U-дугою та FPD-DR детектором сумісна із стандартом DICOM. Це означає,що ви можете отримати всі переваги цифрових технологій, які пропонуються цим стандартом передачі даних, зберігання, відтворення, друку медичних досліджень та інших функцій.
Переваги:

  • Висока якість цифрових зображень надає більше необхідної клінічної інформації;
  • Найновітніша технологія отримання та обробки зображень;
  • Низька доза опромінення пацієнтів;
  • Отримання зображення за короткий проміжок часу з поліпшеною функцією відновлення;
  • Мобільний рентгенографічний стіл забезпечує гнучке використання простору, дає можливість проведення радіографічних досліджень будь-яких пацієнтів включаючи пацієнтів на інвалідних візках та ношах;
  • Численні функції обробки зображень.