Діагностичний центр (Харків). Професійний МРТ центр в Харкові від Скен Лайф

ТОВ «Скен Лайф» - це мережа лікувально-діагностичних центрів магнітно-резонансної і комп'ютерної томографії в Україні. В Харкові ТОВ «Скен Лайф» відкрило свій центр 25 травня 2010р. на тереторії інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Сітенко. Новий центр оснащено двома магнітно-резонансними томографами:

Перший - “i_Open 0,36T” загального призначення, за його допомогою можна обстежувати практично весь організм. Його осбливість - широко відкрита конструкція, яка дає вільний доступ лікаря до пацієнта і можливість проводити обстеження людям з клаустрофобією.

Другий - система магнітно-резонансної томографії - «ONI MSK Extreme 1.5T» фирмы GE Healthcare (США), являється єдиною в країнах СНГ і Східної Європи, призначений для поглибленої діагностики травм та захворювань суглобів і  завдяки  поєднанню унікальних технічних характеристик дозволяє отримувати зображення високої якісті і забезпечує комфорт пацієнтів на рівні світових стадартів. Це обстеження широко застосовується в країнах Північної Америки і Західної Європи, особливо при діагностиці спортивних травм.

Тим самим, ТОВ «Скен Лайф» спільно з інститутом патології  хребта і суглобів ім. проф. М.І. Сітенко виведуть діагностику спортивних травм на  якісно новий рівень і зможуть надати підтримку на світовому рівні при проведенні Євро2012.

Ми розуміємо, що здоров'я - головна цінність в житті людини, а швидка і якісна діагностична допомога - це запорука його збереження.