Пропозиції

 

Цифрові плоскопанельні рентгенівські детектори EVS 3643WG

RSM 2430C та RSM 1824C (серія RoseM)

виробництва DRTECH (Корея)

Готові рішення для переходу на цифрові технології візуалізації рентгенівських зображень.

Наше рішення не є модернізацією рентгенівського апарату, що знаходиться у Вас в експлуатації, тому що ми не втручаємося в конструкцію Вашого апарату.

Ми пропонуємо Вам цифрові плоско-панельний детектор (FPD -flat panel detector) EVS 3643WG корейського виробництва DRTECH (Республіка Корея), які мають формат стандартної рентгенівської касети для плівок розміром 350х430 мм і товщиною 15 мм.

Плоскопанельний детектор EVS 3643WG може застосовуватись в стандартних касетоприймачах рентгенівських апаратів.

Для більш широкого застосування, наприклад з мобільними рентгенівськими апаратами, ми комплектуємо наші детектори захисними кожухами та портативним комп’ютером (РС-консоль) з оригінальним програмним забезпеченням E-Console1, спеціально розробленими компанією DRTECH.

 

Цифрові плоскопанельні детектори RSM2430C або RSM 1824C, залежно від розміру касетоприймача Вашого мамографа, корейського виробництва DRTECH (Республіка Корея), які мають формат стандартної рентгенівської касети для плівок розміром 240х300 мм або 180х240 мм і товщиною 15 мм.

 

 

Серія RoseM має низький рівень електронного шуму та високий показник квантової ефективності реєстрації (DQE).

Плоскопанельні детектори RoseM мають один з найменших розмірів пікселя у світі серед детекторів CsI для мамографії, а саме 76 мкм.

До того ж, низький рівень шуму та високі показники DQE та MTF (частотно-контрастної характеристики) забезпечують чітку та висококонтрастну візуалізацію молочних залоз, оптимізовану для скринінгу та діагностики.

Для візуалізації рекомендується використовувати п’яти-мегапіксельні монохромні монітори.

 

 

 

 

Апарат рентгенівський пересувний MOBILE 32

(виробництва Arcom International, S.R.L., Італія)

 

Апарат рентгенівський пересувний MOBILE 32 призначений для загальної рентгенографії пацієнтів у положенні стоячи, лежачи за допомогою візка або ліжка, сидячи на стільці, візку або інвалідному кріслі. Може використовуватись для рентгенографії грудної клітини у положенні стоячи або сидячи у прямій та боковій проекціях, з метою виявлення уражень легень.

 

Виробник комплектує апарати плоско-панельними детекторами корейського виробника DRTECH з мобільною  РС-консоллю (портативним комп’ютером з оригінальним програмним забезпеченням) для фіксації, перегляду і передачі рентгенівського зображення в DICOM форматі на робочу станцію лікаря-рентгенолога та самим автоматизованим робочим місцем лікаря з професіональним програмним забезпеченням і з професійним монохромним рентгенівським монітором.

 

 

 

 

Апарат рентгенівський діагностичний ECLYPSE

(виробництва Arcom International, S.R.L., Італія)

Апарат рентгенівський діагностичний ECLYPSE, за своїми функціональними можливостями вважається рентген-діагностичним комплексом на два робочих місця (1-ше місце – стіл знімків та 2-ге місце – вертикальна стійка знімків), що дозволяє проводити весь спектр рентгенографічних досліджень.

Апарати дозволяють проводити дослідження як на рентгенівську касету з плівкою, так і використовувати плоско-панельний переносний детектор для цифрових знімків.

 

 

Рентгенівська діагностична система BReeZe EBR-D02

(виробництва Arcom International, S.R.L., Італія)

Рентгенівська діагностична система BReeZe EBR-D02, за своїми функціональними можливостями вважається базовою рентгенографічною системою (БРС).

Змінна фокусна відстань (від 100 см до 180 см), моторизовані рухи всіх рухомих частин та U-подібна конструкція штативу дозволяють проводити весь спектр рентгенографічних досліджень в положеннях стоячі, сидячі або лежачі за допомогою рентгенопрозорого візка

Дослідження проводяться використовуючи плоско-панельний детектор (flat panel detector) серії Exprimer EVS-4343 або Exprimer EVS-4343G (DRTECH, Республіка Корея).

Висока якість зображення виходить завдяки високій чутливості DQE (не менше 65%) та розподільчій здатності (3,57 пар ліній на мм) детектора та використанню монохромного діагностичного монітору Jusha M260G.

Система рекомендується для застосування в медичних закладах або відділеннях пульмонологічного та фтизіатричного напрямку для рентгенографії грудної клітки (флюорографії). Також, ефективним буде використання в травматологічних та приймальних відділеннях, в рентгенівських кабінетах малої площі (від 15 кв м).

Можлива зйомка на рентгенівську касету з плівкою розміром до 43х43 см.

 

 

 

 

 

Наразі нема вмісту класифікованого цим терміном.