Діагностичний центр «Скен Лайф»: томографія у Черкасах, Харкові та Херсоні

Магнітно-резонансна томографія – це доступний, а головне, безпечний спосіб діагностики захворювань всього організму та окремих органів. Це відбувається завдяки можливості використовувати ядерний магнітний відгук. Володіючи новітніми технологіями в галузі МРТ-діагностики, ТОВ «Скен Лайф» були створені діагностичні центри в містах Херсон, Харків та Черкаси, де максимально знижена вартість томографії, ціна якої варіюється в залежності від складності обстеження. Приводом для звернення до «Скен Лайф» є направлення лікаря у відповідності з медичними показниками. За кількістю направлень на діагностику за допомогою МРТ м. Харків випереджає Херсон та Черкаси. Це відбувається тому, що томографію в Харкові, як і в інших містах, лікарі вже визнали надійним і точним методом діагностики. Види томографії, які проводять в діагностичному центрі:

  • МРТ діагностика головного мозку: призначена для діагностики порушень роботи очей та середнього вуха, виявлення пухлин, травм голови, інсультів та іншого. Вартість такої томографії невисока в порівнянні з цінністю отриманих даних;
  • ангіографія – візуалізація судин, ціна якої в Харкові та Херсоні значно нижча, ніж у подібних видів діагностики;
  • діагностика суглобів: плечового, стегнового, колінного. Томографія суглобів допомагає виявити пошкодження зв’язок, спортивні травми, пухлини, набряки та ін. Вартість МРТ-діагностики в діагностичному центрі в містах Харків та Херсон значно нижча, ніж ціна інших подібних оглядів;
  • томографія в Харкові, Херсоні, Черкасах проводиться також для діагностики стану хребта. Ціна його комплексного огляду значно нижча, ніж сумарна вартість МРТ кожного відділу.

На користь томографії свідчить не тільки доступна вартість в діагностичних центрах Харкова і Херсону, але й те, що у пацієнта немає необхідності проходити спеціальну підготовку до такої діагностики. У «Скен Лайф» використовують новітнє обладнання: магнітно-резонансний томограф i Open 0.36 T та ренгендіагностичний апарат NEW ORIENTAL 1000, які мають високі діагностичні можливості. Діагностичні центри у Херсоні, Харкові та Черкасах проводять високоточну, безболісну та абсолютно безпечну МРТ-діагностику за найвигіднішими цінами.