Магнітно-резонансний томограф i_Open 0.36T

Магнитно резонансный томограф i_Open 0.36T

Магнітно-резонансний томограф i_Open 0.36T використовує постійний магніт з вертикальним магнітним полем напруженістю 0,36 Тесла.

Магнітна система томографа i_Open 0.36T створює магнітне поле з найвищою в галузі однорідністю 5ppm (Vrms) в сфері діаметром 40 см, що забезпечує отримання достовірних даних без спотворень в усій області дослідження.

Відкрита конструкція С-образного магнітно-резонансного томографа i_Open 0.36T забезпечує вільний доступ і більше простору для пацієнта в порівнянні з традиційними системами такого класу.

Магнітно-резонансний томографi_Open 0.36T має найкомпактніший розмір і найменшу межу розповсюдження магнітного поля в 5 Гаус, що дозволяє розмістити МРТ систему в кімнаті площею до 20 м2, при цьому магнітне поле не буде виходити за межі приміщення.

Унікальна розробка компанії WANDONG – Активна плоска система Екранування Градієнтів () з використанням матеріалів аморфних до вихрових токів вирішує задачу компенсації дії вихрових токів, яка стоїть перед розробниками МРТ систем.

Сама потужна в галузі радіочастотна система з РЧ-підсилювачем потужністю до 6 кВт в поєднанні з потужної градієнтною системою забезпечують оптимальні для МР томографа значення градієнта в межах від 11 до 30 мТ/м і швидкістю нарощування від 55 до 120 мТ/м/мс, що дозволяє отримувати радіочастотні імпульси оптимальної форми і дає більшу гнучкість при формуванні необхідних послідовностей.

Магнітно-резонансний томограф i_Open 0.36T оснащено потужною комп’ютерною системою, яка дозволяє здійснювати швидкий збір даних для формування зображення на матриці 1024х1024, 512х512, 256х256, що являється рекордним в галузі, а також здійснювати швидку реконструкцію зображень. Найсучасніше програмне забезпечення включає в себе найновіший набір клінічних послідовностей.

Використання магнітно-резонансного томографа i_Open 0.36T дозволяє проводити дослідження всіх основних частин людського тіла. Відкрита форма магніту дає змогу проводити обстеження людям з клаустрофобією та надає кращий доступ до пацієнта при проведенні обстежень з застосуванням контрастних речовин та при проведені обстежень з застосуванням анестезії.