Інструкція по проходженню МРТ

Дослідження на магнітно-резонансному томографі проводяться виключно за медичними показаннями та за наявності направлення із зазначенням області дослідження, діагнозу  і мети дослідження. Вам або Вашому лікарю слід заздалегідь погоджувати дату і час проведення дослідження у чергового адміністратора. Бажано мати при собі також дані попередніх досліджень.

Спеціальна підготовка до МРТ-дослідження зазвичай не потрібна. Ви можете приймати їжу, напої, лікарські засоби і медичні процедури в звичайному для Вас режимі. При дослідженні головного мозку елементи макіяжу (тіні,туш) можуть негативно позначитись на якості зображень або знижувати їх діагностичну цінність, тому жінкам рекомендується утриматися від нанесення макіяжу в день дослідження або звести його нанесення до мінімуму перед дослідженням.

Перед дослідженням необхідно зняти з себе годинник, прикраси, металеві предмети, знімні зубні протези, видалити з кишень всі металеві предмети (ключі, монети), електронні прилади, магнітні носії. Зняті прикраси і предмети слід покласти в надану Вам роздягальню.

Рекомендується одягти видані для Вас одноразові бахіли. Діти чи пацієнти з порушенням свідомості можуть вимагати седації або наркозу. Питання про проведення седації або наркозу, а також підготовки пацієнта до дослідження необхідно заздалегідь обговорити з анестезіологом.